transfer 1

Havaalanından Sizleri Özel Araçlarımızla Alıyoruz

Merkezimizde yapılacak işlemler kapsamında herhangi bir endişe etmenize gerek kalmadan bütün detayları sizler yerine biz düşünüyoruz. Özel araçlarımız ile indiğiniz havaalanından sizleri alıyor ve yolculuğunuz boyunca eşlik ediyoruz. Havaalanına varış ve iniş saatlerinize göre ulaşımınıza dair en ince detaya kadar düzeni sağlayarak, hizmetimiz kapsamında size özel tahsis etmiş olduğumuz araçlarla güvenli ve konforunuz tamamıyla bizlere emanet oluyor.

Ulaşım Konusunda Endişe Duymanıza Gerek Yok

Kliniğimize ve şehre dair ulaşım konusunda herhangi bir düşünceniz olmasın. Dilediğiniz gün ve saatlere uygun olacak şekilde ulaşım programını düzenlemek tamamen bize ait. Seyahat planınız, uçak biletleriniz ve tatil programınız medikal hizmet süreci göz önünde bulunarak sizler için hazır hale getiriliyor. Hizmetlerimizden yararlanmak için uçuş tercihlerini ve istediğiniz günlere ait seçenekleri sizlere sunuyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz tercihlerin ardından en uygun olanı seçiyor ve geriye kalan rezervasyon ve ulaşım detayları ile Hearth Port Istanbul olarak biz ilgileniyoruz.

ulasim 1 1
konaklama 1 1

Yüksek Konforlu Otellerde Konaklamanızı Sağlıyoruz

Medikal hizmetlerimizden yararlanmalarınız kapsamında sizlere anlaşmalı olduğumuz, yüksek standartlı ve şehrin merkezinde bulunan otellerimizde konaklamanızı sağlıyoruz. Medikal hizmet programınıza uygun olacak şekilde şehirdeki en iyi tatil seçeneklerini sizlere sunuyor ve bu süreç boyunca en iyi kalitede bir tatil fırsatını sağlıyoruz. Tüm hizmetlerimiz kapsamında bizlere 7/24 kesintisiz olarak, dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.