Konforlu Konaklama Hizmetleri

Sağlık alanında Türkiye tam anlamıyla gelişmiş ve dünyanın pek çok noktasından turisti ağırlamaktadır. Saç ekimi, estetik ve birçok alanda faaliyet içerisinde yer alan Türkiye bu alanda önde gelen ülkeler arasında yer almaktadır. Yurt dışından gelen misafirlerin konaklamaları rahat bir şekilde sağlık işlemlerini tamamlamaları adına kusursuz bir hizmet verilmelidir. Bu alanda Healt Port İstanbul olarak misafirlerimize harika bir deneyim sunuyoruz.

Healt Port İstanbul olarak her daim sağlık alanında başarılı işlemler ile fark yaratıyoruz. Alanında uzman olan hekimlerimiz medikal hizmetlerde % 100 başarı sağlıyor. Konaklama Hizmetleri alanında da her zaman fark yaratarak bu alanda başarılı olmayı sürdürüyoruz. Hastalarımızın işlemlerini yaptırması, konaklaması ve geçirdikleri zamanı daha verimli hale getirebilmeleri ve en önemlisi aldıkları hizmetlerin tamamından memnun kalmaları adına çalışmalarımıza hız vermiş buluyoruz.

hotel room luxury resort 1 1

Konaklama Hizmetlerinde 7/24 aktif olarak sahada çalışan personellerimiz sizlere uçaktan iner inmez destekler sunmaya devam etmektedir. Uçak biletleri, VIP havalimanı hizmetleri, konaklama ve çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Seyahat ve konaklama hizmetlerinde 2023 yılında da son derece titiz hizmetler sunuyoruz. Gelen misafirlerimizin ülkeye adapte olmaları ve sağlık hizmetlerini sorunsuz bir şekilde almaları için pek çok şey yapıyoruz. Bu alanda çalışan arkadaşlarımız ülkemizde rahat bir şekilde vakit geçirmeniz konusunda yardımcı oluyor.

Özel araçlar ile havalimanından sizleri alıyor ve tam bir konaklama hizmeti veriyoruz. Kliniklere ve şehre her zaman anında ulaşma konusunda tereddüt yaşamanıza gerek yok. Seyahat planlamaları, biletler ve tatil konularında sizler için harika bir takvim oluşturuyoruz. Konaklama konusunda hassas olan misafirlerimiz için her zaman yüksek kaliteli otelleri seçerek bu alanda da başarı yakalıyoruz.  Medikal hizmet programına uygun olan yüksek standartlı otellerde konforun tadını çıkaracaksınız.

Medikal hizmet programı devam ederken boş zamanlarda hem tatil yapma hem şehri gezme ve keşfetme gibi durumlardan da geri kalmayacaksınız. Verilen hizmetler her misafire özeldir ve kesintisiz olarak 7/24 sunulmaktadır. Bu sayede çok daha mutlu ve huzurlu bir deneyim elde edersiniz.