Health Port İstanbul Hakkında

Health Port İstanbul olarak alanında uzman hekim kadrosuna sahip olup, sunduğumuz medikal hizmetleri önemsiyor ve ciddiyetle yerine getiren bir ekibiz. Sektördeki uzun yılların getirmiş olduğu deneyimler ile herhangi bir aksama yaşamadan sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bundan dolayı sağlık seyahatiniz boyunca en ince ayrıntısına kadar yolculuk programınızı oluşturuyor ve sizlere bu seyahatinizde deneyimimizle birlikte rehberlik sağlıyoruz.

Hakkımızda

 

Health Port İstanbul ekibi olarak sağlamış olduğumuz hizmetler kapsamında sizlerde güven oluşturmak en öncelikli hedefimizdir. Sağlık konusunda güveni ve işimize gösterdiğimiz özeni sizlere yansıtmak ve deneyimli olduğumuz bu alanda en iyi şartları sunmak tamamen bizim sorumluluğumuzda.

 

Ülke olarak sağlık ve hastane sistemleri bakımından oldukça gelişmiş bir altyapımız bulunuyor. Health Port İstanbul, sizlerin medikal hizmetlerimizden yararlanırken aklınızdaki soru işaretlerinin ne olduğunu ve hangi konularda hassasiyet gösterdiğinizi biliyoruz. Deneyimli ekibimizle birlikte sizler gibi birçok kişiye bu konularda rehberlik ettik ve daima yanınızda olduk. Bundan dolayı Türkiye’ye sağlık için yapmış olduğunuz seyahatinizin ardından sizlerle hemen ilişkiyi kesmiyor ve almış olduğunuz hizmetin sonrasında da aynı özenle takibini sağlıyoruz.

 

Hizmetlerimizi sağladığımız ve sizleri ağırladığımız kliniğimiz İstanbul’da yüksek standartlarda hizmet vermemizi sağlayan sertifikalı kliniktir. Kliniğimizde sektörde bulunan en iyi ve en yüksek teknoloji sistemleri kullanılır. Bununla birlikte alanında uzman doktor ekibimizle sizlere sağlık alanında hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm bu süreç kapsamında aklınızda bulunan soruları ve hizmetlerimizle ilgili merak ettiğiniz her şeyin cevabı için kesintisiz olarak dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz bir ekibimiz bulunuyor. Bundan dolayı rahat ve konforlu bir şekilde Türkiye seyahatinizi gerçekleştirebilir, memnuniyetle ve güvenle geri dönüşünüzü yapabilirsiniz.

 

Sizlere sağladığımız hizmetler kapsamında bizimle iletişime geçmeniz ve hizmetlerimizden yararlanmaya karar vermenizle birlikte bütün ulaşım, konaklama, transfer ve bakım ürünleriyle ilgili organizasyonların tamamını üstleniyoruz. Aklınızda herhangi bir endişe oluşmasına gerek kalmadan dilediğiniz gün ve saatte sizlere uygun ulaşım planı hazırlanır ve şehrin en iyi otellerinde konaklamanız sağlanarak sağlık hizmetlerimizden yararlanmanızın yanı sıra bir tatil fırsatını da sizler için sağlamış oluyoruz. Hizmetlerimizle ilgili öğrenmek istediğiniz bütün detayları bizlere dilediğiniz zaman ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Meet Our Specialist

Behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarks grove right

Mutlu Hasta Yorumları

Çevremde küçük dokunuşlar yapmak isteyen ama doğal olmasını isteyen herkesi tuttum kolundan Healthport'a getirdim. Hiç kimse pişman olmadı herkes çok mutlu oldu. Kendileri son derece doğal yaklaşıyor.

Şule Y. İSTANBUL

Çok ilgili bi doktor kadrasou ve çalışanları var herşey çok nizami ve güzeldi çok memnun kaldım Paris ışıltısı orta yüz kaldırma ve göz altı ışık dolgusu yaptırdım bundan sonra ki tel adresimiz hocamız dudak dolgusu da yaptı ellerine sağlık

Duygu M. İSTANBUL

Dr. Emre Bey’e dudak dolgusu için gittim. Yaptığı işin gerçekten hakkını veriyor. İstediğim gibi doğal ve ayarında bir dolgu uyguladı. Hastayla iletişimi de çok güzel, yaptırmadan önce tereddütlerim vardı. Detaylı bilgilendirdi ve sonuç mükemmel oldu. Çok teşekkür ederim.

M. A. İSTANBUL